3D-Link


Opis

Jednostka ukosowania KOIKE 3D-Link otrzymała nagrodę wynalazczą od Japan Welding&Engineering Society i do dziś jest uważana za jedną z najlepszych dostępnych w swoim rodzaju jednostek na rynku.

3D-Link jest używany do precyzyjnego cięcia ukośnego na stalowych blachach. Zaawansowana kontrola wysokości, dzięki zabezpieczeniu przed kolizją umożliwia cięcie najbardziej złożonych kształtów z lub bez przygotowania krawędzi płyty.

Zintegrowany kreator do cięcia skosów w CNC KATANA zapewnia wszystkie wymagane opcje przy precyzyjnym ich cięciu w zależności od typu materiału, grubości i zaprogramowania kątów ukosu, następnie cały system jest automatycznie regulowany z odpowiednimi parametrami.

3D-Link wykonuje precyzyjne i skuteczne cięcia w jednym cyklu w celu wyeliminowania ręcznej obróbki. Dokładna kontrola wysokości odbywa się za pomocą pomiaru napięcia łuku, szybkość pozycjonowania palnika wynosi do 20m/min, przy jego obrotach i prędkości możemy ustawić kąt 100°/ sek. Jednostka ukosowania KOIKE 3D-Link wyznacza nowe standardy w technologii cięcia 3D.