Katana-S


Opis

KATANA-S jest dotykowym ekranem kontrolnym stworzonym w zaawansowanej technologii bazy danych, która zapewnia szybkie i dokładne wprowadzanie wytycznych oraz eliminację błędów. Podczas kontroli i regulacji napędów oraz narzędzi skrawających możliwa jest optymalizacja prędkości tych procesów. Pozwala to na najwyższą wydajność przy najniższym zużyciu materiału- dzięki czemu obniżamy koszty wytwarzania.

Sprzęt przeznaczony jest do pracy w trudnych warunkach produkcji, takich jak stocznie oraz przemysł ciężki. Oprogramowanie jest modułowe i elastyczne, uporządkowane w celu łatwego wdrożenia nowych funkcji. Jest skierowane do klienta, który potrzebuje konkretnych rozwiązań.

Koncepcja obsługi dzięki intuicyjnemu menu z ekranem dotykowym jest bardzo przejrzysta. Opiera się na symbolach, grafikach oraz zdjęciach. Metodyka działania jest doskonale dostosowana do potrzeb operatorów, redukuje zastoje oraz zapobiega błędom. Zintegrowana baza danych i kreatory dają możliwość produkcji części w kilku prostych krokach, nawet dla niedoświadczonych operatorów. Zużyte części są wyświetlane jako obrazy dla lepszej identyfikacji.


Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna
System operacyjny
Windows 7 Embedded
Procesor
Intel Quad Core, 1.9 GHz
Pamięć FLASH
CFast Flash card, 8 GB
Pamięć wewnętrzna
4 GB, DDR3 RAM
Wyświetlacz 15″ TFT touch panel
Porty USB 1
Komunikacja Ethernet / EtherCAT
Temperatura otoczenia 0° – 55° C