Katana


Opis

KATANA jest dla Koike globalnym kontrolerem maszyn tnących, wyposażonym w panel dotykowy zapewniający doskonałą wydajność i wielozadaniowość przy jednoczesnym intuicyjnym interfejsie użytkownika.

Katana oferuje wyraźnie uporządkowane menu i symbole, grafiki i zdjęcia, które poprowadzą operatora krok po kroku przez system, do szybkiego uzyskania doskonałych rezultatów ciecia, przy najkrótszym czasie ustawiania komend pracy.

Katana to komputer przemysłowy, zoptymalizowany pod kątem potrzeb cięcia. Zaawansowana szybkobieżna komunikacja w czasie rzeczywistym, zapewni płynną obsługę całego ruchu osi maszyny oraz maksymalną wydajność w sterowaniu procesowym. Jej działanie jest w pełni dostosowane do potrzeb operatorów, w celu skrócenia czasu przestojów oraz zapobieganiu błędów w obsłudze.  Dzięki zintegrowanym bazom danych i kreatorom procesów, nawet niedoświadczeni operatorzy są w stanie wytworzyć części wykonując kilka prostych kroków.

Ekrany dotykowe Katana są przeznaczone dla użytkowników, którzy wymagają doskonałej wydajności wraz z najnowszymi dostępnymi technologiami. Sprzęt dedykowany jest do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Oprogramowanie jest modułowe i elastycznie skomponowane w celu ułatwienia implementacji nowych funkcji.


Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna
System operacyjny
Windows 7 Embedded
Procesor
Intel I5 Dual Core, 2.7 GHz
Pamięć FLASH
CFast Flash card, 8 GB
Pamięć wewnętrzna
4 GB, DDR3 RAM
Wyświetlacz 15″ TFT panel dotykowy
Porty USB 2
Komunikacja Ethernet / EtherCAT
Temperatura otoczenia 0° – 55° C