Deltatec


OPIS

DELTATEC jest wysoce precyzyjną maszyną do cięcia, przeznaczoną do pracy w ciężkich warunkach produkcyjnych. Jest zbudowany z wykorzystaniem najnowszej technologii sterowania. Deltatec posiada trwałą, kompaktową i dynamiczną konstrukcję- portal wejściowy wyposażony jest w podwójne liniowe prowadnice, napęd podwójnej zębatki oraz bezszczotkowy silnik AC, które pasują maksymalnie do 4 stanowisk. Portal pracuje na torze, który jest dwustronny i posiada zintegrowany kompensator dla precyzyjnego prowadzenia.

Oś silnika serwo AC posiada doskonałe właściwości dynamiczne, co przydaje się, gdy potrzebujemy konturować z dużą precyzją oraz prędkościami pozycjonowania do 24m/min.

 

Aby spełnić wymagania klientów, Deltatec może być dostarczany do szerokości 4m. Narzędzia tnące umożliwiają cięcie w wysokiej jakości, plazmowo do 100mm oraz tlenowo-paliwowo do 150 mm.

 

Wysoce prezycyjny SmartLift jest stacją narzędziową, która zapewnia świetną wydajność cięcia. Smarlift cechuje dokładność początkowego ustawienia wysokości oraz śledzenia palnika podczas pokonywania odległości do obrabianego przedmiotu, poprzez pomiar napięcia łuku.


Specyfikacja techniczna

DELTATEC
Odległość szyny
2.500 – 5.000 mm
Długość robocza do 48.000 mm
Długość maszyny
2.370 mm
Szyna
49 kg/m
Prędkość przesuwu 24 m/min
Maksymalna liczba stanowisk narzędziowych
4
Pojemność plazmy
do 440 A
Pojemność paliwa tlenowego do 150 mm
Certyfikaty jakości DIN EN ISO 9013, DIN EN 28206, DIN EN ISO 12100