Deltatex


Opis

Deltatex to solidna maszyna suwnicowa opracowana w celu spełnienia najwyższych wymagań dotyczących precyzji, łatwości obsługi i wydajności. Jest zaprojektowana do pracy wielozmianowej w najcięższych środowiskach produkcyjnych.

Mostek, na którym znajdują się suwnice jest wzmocniony konstrukcją podwójnej belki, z podwójną prowadnicą liniową, stołem roboczym, mocnym silnikiem bezszczotkowym AC oraz wolnymi zębatkami- to wszystko jest przystosowane do pracy maksymalnie na 12 stacjach narzędziowych.

Portal działa na torze i jest dwustronnie napędzany ze zintegrowanym kompensatorem różnicowym, zapewniającym precyzyjne prowadzenie.

Stalowa konstrukcja maszyny z osią silnika AC zapewnia doskonałą dynamikę przy dużej precyzji konturowania z możliwością prędkości pozycjonowania do 34m/min.

W celu spełnienia wymagań klientów, Deltatex jest dostępny w szerokości roboczej do 6m. Narzędzia umożliwiają cięcie plazmą do 160mm i paliwem tlenowym do 300mm.

KOIKE 3D-Link

Jednostka ukosowania KOIKE 3D-Link otrzymała nagrodę wynalazczą od Japan Welding&Engineering Society i do dziś jest uważana za jedną z najlepszych dostępnych w swoim rodzaju jednostek na rynku.

3D-Link jest używany do precyzyjnego cięcia ukośnego na stalowych blachach. Zaawansowana kontrola wysokości, dzięki zabezpieczeniu przed kolizją umożliwia cięcie najbardziej złożonych kształtów z lub bez przygotowania krawędzi płyty.

Zintegrowany kreator do cięcia skosów w CNC KATANA zapewnia wszystkie wymagane opcje przy precyzyjnym ich cięciu w zależności od typu materiału, grubości i zaprogramowania kątów ukosu, następnie cały system jest automatycznie regulowany z odpowiednimi parametrami.

3D-Link wykonuje precyzyjne i skuteczne cięcia w jednym cyklu w celu wyeliminowania ręcznej obróbki. Dokładna kontrola wysokości odbywa się za pomocą pomiaru napięcia łuku, szybkość pozycjonowania palnika wynosi do 20m/min, przy jego obrotach i prędkości możemy ustawić kąt 100°/ sek. Jednostka ukosowania KOIKE 3D-Link wyznacza nowe standardy w technologii cięcia 3D.


Specyfikacja techniczna

DELTATEX
Odległość szyny 3.500 – 7.500 mm
Długość robocza do 48.000 mm
Długość maszyny 3.210 mm
Szyna 49 kg/m
Prędkość przesuwu 24 m/min
Maksymalna liczba stanowisk narzędziowych 12
Pojemność plazmy do 600 A
Pojemność paliwa tlenowego do 300 mm
Regulacja kąta +45° / -40°
Pozycjonowanie ukośne 100° / sec
Prędkość pozycjonowania osi Z 20 m/min
Certyfikaty jakości DIN EN ISO 9013, DIN EN 28206, DIN EN ISO 12100