Oprogramowanie


Opis

Firma SigmaTEK oferuje wiele produktów i rozwiązań biznesowych, przygotowanych przez zespół inżynierów-ekspertów. SigmaTek posiada w swoim asortymencie najlepsze oprogramowanie dla maszyn produkcyjnych i kompletnie zautomatyzowane systemy do pracy w warsztatach, co zapewnia wydajne rozwiązania do planowania produkcji oraz zwiększa jej wydajność.

SigmaNEST jest modułowym oprogramowaniem CAD/CAM, z gniazdem i automatyką dla każdej działalności niezależnie od wielkości firmy. Silniki do tworzenia serii oprogramowania zapewniają niezrównane wykorzystanie materiału oraz wydajność. Oprogramowanie działa na każdym typie maszyny, dzięki czemu sprawia, że staje się ona maksymalnie wszechstronna i spełnia każdy rodzaj wymagań klienta.

Dzięki SigmaMRP, program może służyć jako system Planowania Wymagań Materiałowych (MRP), który zarządza transakcjami, harmonogramem procesów oraz zapasami towarów i surowców.

Oprogramowanie działa w centrum operacji produkcji i prowadzi własną bazę danych części, zleceń roboczych i zapasów materiałowych do katalogów, przypomina również o uzupełnieniu jej do przyszłych zleceń. SigmaMRP jest obecnie najbardziej elastycznym pakietem stworzonym do zarządzania biznesem.