Atrament Smartlift 220 ROT


Opis

Smartlift INK220

Atrament Koike Smartlift jest wyposażony w magnetyczny system wyłączania w celu ochrony przed kolizją oraz czujnik początkowej wysokości sterowany za pomocą sond indukcyjnych. Jest przeznaczony do urządzeń znakowania atramentowego.

W kreatorze zintegrowanym z kontrolerem Katana możemy odnaleźć wszystkie wymagane cechy charakterystyczne dla precyzyjnego znakowania wszystkich rodzajów materiałów. W celu oznaczeń alfanumerycznych zostanie automatycznie wygenerowana geometria.

Smarlift jest wyposażony w bezobsługowy silnik AC oraz prowadnice liniowe nadające płynny, niezawodny i dokładny ruch. Podnośnik pracuje z prędkością 100mm/sek przez napęd kulkowy, który zapewnia wydajniejszy czas procesu.

Jednostka atramentu znakującego ReaJet

Jednostka do znakowania atramentowego, posiada matrycę, na której znajduje się 16 dysz do oznaczania tekstu, numeracji części czy tworzenia wykropkowanych linii. Jest wyposażona w regulację wysokości, która posiada ustawienia fabryczne (ok. 20 mm odległości od płyty), by można znakować również przy krawędzi płyty (co najmniej jeden czujnik musi znajdować się na płycie).

Jednostka znakująca ReaJet potrafi obracać się +/- 180 °, dzięki czemu jesteśmy w stanie uniknąć wysokich oddziaływań siłowych na efekty wydruku. Dzięki ustawieniom oprogramowania można drukować we wszystkich kierunkach. Katana zajmie się automatycznym generowaniem geometrii etykiet alfanumerycznych.