Paliwo tlenowe SmartLift


Opis

Koike Smartlift ze zmiennym uchwytem do palników tlenowych posiada czujnik pojemnościowy oraz elektrycznie sterowany automatyczny zapłon. Smartlift przeznaczony jest do pracy w trudnych warunkach, gdzie wymagana jest szybka i skuteczna kontrola wysokości palnika w celu uzyskania optymalnej wydajności i jakości procesu cięcia i znakowania.

W zintegrowanym sterowaniu CNC Katana Kreator (Control Wizard), mamy zapewnione wszystkie wymagane właściwości umożliwiające optymalną wydajność w zależności od danego materiału, grubości i pożądanej jakości cięcia. Jesteśmy w stanie dostosować cały ten system do odpowiednich dla nas parametrów przetwarzania.

Smartlift wyposażony jest w bezszczotkowy, bezobsługowy silnik AC oraz precyzyjną prowadnicę liniową, która służy do płynnego niezawodnego i dokładnego ruchu palnika.

Podnośnik pracuje z szybką prędkością 100mm/sek przez okrągłe wrzeciono, co daje dłuższy czas produkcji.

Elektronika

Podnośnik jest połączony z bazą danych Koike EtherCAT, przez sterownik CNC Katana który go obsługuje.

Automatyczny zapłon zapewnia zapalenie palnika przez sterowanie na panelu kontrolnym lub przez manualne naciśniecie przycisku. Poszczególne zawory elektromagnetyczne umożliwiają wybór i wyłączenie palnika tnącego przez CNC. Dzięki Sensorom Początkowej Wysokości, mamy możliwość kontroli dokładnego cięcia oraz lepszej jakości cięcia przy pionizacji.

Jednostka obrotowa

Jednostka obrotowa jest opcją dla stacji palnika tlenowo-paliwowego i może być stosowana do płyt preparowanych krawędziowo w kierunku podłużnym. Dokładne ustawienia kąta +/- 45° C , można uzyskać przez operatora po niewielkich regulacjach. Możliwe jest również ustawienie wielu palników paliwowo-tlenowych, zarówno z przodu jak i z tyłu.

 Osłona termiczna

Dla pojedynczego palnika tlenowo-paliwowego zamontowanego pod stołem narzędziowym. Każdy palnik jest skonfigurowany z tą osłoną.