Plazma SmartLift


Opis

Koike Smarlift z magnetycznym uchwytem na palnik, chroni przed kolizją, posiada czujnik początkowej wysokości i jest dedykowany do systemów Precision Plazma, gdzie wymagana jest szybka i bardzo dokładna kontrola wysokości palnika w celu zwiększenia wydajności i jakości cięcia.

W zintegrowanym kreatorze sterowania KATANA zapewnione są wszystkie wymagane opcje potrzebne przy precyzyjnym cięciu-w zależności od materiału, grubości czy pożądanej jakości cięcia, można dostosować system, wprowadzając odpowiednie parametry. Daje to efekty doskonałego przetwarzania. Smartlift wyposażony jest w bezobsługowy silnik trójfazowy AC oraz precyzyjne prowadnice liniowe, które tworzą płynny, niezawodny i dokładny ruch pracy.

Sensor wysokości początkowej (Initial High Sensing- IHS) z ochroną przed kolizją

Dokładny czujnik początkowej wysokości wykorzystuje dyszę, która w zetknięciu z impulsem elektrycznym lub mechanicznym, zapewnia precyzyjne sterowanie z dokładnym odstępem pomiędzy przebijaniem otworu i cięciem. Wbudowany układ sterowania z napięciem ARC zwiększa również jakość cięcia oraz znacznie przedłuża użytkowanie oraz retrakcję palnika, pozwala na odpowiednie ustawienie odległości między przebiciami blachy.

Zintegrowany system ochrony przed kolizją z magnetycznym uchwytem palnika umożliwia jego szybką i dokładną wymianę, dzięki czemu można w prosty sposób wizualnie ją kontrolować i w razie potrzeby wymienić także dyszę.

Osłona plazmowa

Osłona plazmowa do cięcia plazmowego chroni operatora przed bezpośrednim promieniowaniem UV podczas cięcia laserem.