Koziol Serwis

Serwis KOIKE

Klient jest najważniejszy! Poznajmy się! Po drugiej stronie czeka na Państwa zespół ludzi gotowych do pomocy. Zapewniamy Państwu bezpośrednią obsługę oraz indywidualne podejście. Każdy z naszych obecnych lub potencjalnych Klientów posiada dedykowanego Opiekuna Klienta, dzięki czemu wszystkie Państwa sprawy od początku do końca prowadzone są przez jedną osobę. Wierzymy, że Partnerska relacja jest bezcenna. Zapewniamy dostępność zespołów serwisowych, które mogą być wysyłane na całym obszarze sprzedaży.
Kontakt wsparcia technicznego w Polsce: biuro@koziol-polska.pl , kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 881 227 333, po pierwszej rozmowie skontaktuje się z Państwem Opiekun Klienta, który będzie odpowiedzialny za proces sprzedażowy oraz posprzedażowy.

Części zamienne KOIKE

Twoje materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do urządzeń KOIKE dostarczane są prosto z magazynu europejskiego. Naszym celem jest szybka wysyłka i dostawa do klienta! Zapytania o materiały eksploatacyjne oraz części zamienne proszę kierować na adres e-mail biuro@koziol-polska.pl, kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 881 227 333, dalszy proces realizacji zamówienia będzie kontynuowany poprzez dedykowanego Opiekuna Klienta.

Części zamienne KOIKE
Szkoła cięcia KOIKE - Kozioł Laser

Szkoła cięcia KOIKE

Wykwalifikowani operatorzy zwiększają wydajność produkcyjną Twoich urządzeń. KOIKE może wspierać Twoją firmę szkoleniami na urządzeniach tnących. Opanuj różne procesy cięcia i rozwijaj umiejętności dzięki oprogramowaniu do nestingu CAD/CAM. Oferujemy również moduły szkoleniowe dla Twojego personelu, dotyczące konserwacji.